0     سبد خرید
FA | EN

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل PIIC ،محمدحسن پیوندی که سابقه عضویت در هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی و دبیرکلی انجمن کارفرمایان صنعت پتروشیمی را در کارنامه خود دارد، از سوی هیات مدیره شستا به عنوان مدیرعامل هلدینگ نفت و گاز تاپیکو منصوب شد.
مهندس پیوندی به عنوان مدیری شناخته شده نه در ایران بلکه در عرصه بین المللی به میان می آید نویددهنده روزهای رشد و پیشرفت برای تاپیکو است.
پیوندی متولد ۱۳۲۹ در طبس است که آخرین مسوولیت او قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران بوده است. دانش‌آموخته لیسانس شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد، لیسانس مهندسی پتروشيمي از دانشکده نفت آبادان و کارشناسی ارشد EMBA از سازمان مدیریت صنعتی با عنوان مدیریت اجرایی گرایش مدیریت استراتژیک است.از وی به عنوان ژنرال صنعت پتروشیمی کشور یاد می‌کنند. چراکه برای نخستین بار به عنوان یک مدیر ایرانی به عنوان بیستمین مدیر برتر پتروشیمی دنیا انتخاب شده است.
در دوران گذشته ، پیوندی به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران منصوب شد. در این دوره و در مقام معاونت محمدرضا نعمت‌زاده، بزرگ‌ترین برنامه توسعه صنعت پتروشیمی کشور را در منطقهٔ ویژه پتروشیمی و پارس جنوبی طراحی کرد که از بزرگ‌ترین افتخارات وی در خدمت‌رسانی به کشور محسوب می‌شود. در حال حاضر، مجموعه ای از بزرگ‌ترین مجتمع های پتروشیمی که در دوران مدیریت وی بر طرح‌های توسعه پتروشیمی برنامه‌ریزی شده بود، درحال تولید می باشند. در این دوران، مهندس پیوندی به عنوان مدیر نمونه صنعت نفت انتخاب شده و در هیأت مدیرهٔ شرکت ملی صنایع پتروشیمی و چندین شرکت پتروشیمی مهم کشور به خدمت مشغول بود. در سال ۱۳۸۳ از طرف فرهنگستان علوم کشور به عنوان مهندس برتر کشور معرفی شد.
مهندس پیوندی در دوران جدید به عنوان قائم مقام مدیرعامل پتروشیمی به عرصه دولتی صنعت بازگشت و هم اکنون می تواند به عنوان مدیرعامل تاپیکو، فصل تازه ای از فعالیتهای این مجموعه ایجاد کند.

 

تماس با ما (021) 88037820