0     سبد خرید
FA | EN

 

 

بازدید مدیر روابط عمومی شستا از کارخانه های گروه تولیدی گاز لوله

حسن محمدی مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به همراه اعضای شورای ارتباطات شستا ازکارخانه های گروه تولیدی گاز لوله (تابعه شستا) بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی گروه تولیدی گاز لوله، حسن محمدی به همراه اعضای شورای ارتباطات شستا، 8 دی ماه جاری از کارخانه های گروه تولیدی گاز لوله بازدید و در جریان روند فعالیت های دپارتمان های مختلف خطوط تولید،آزمایشگاه، انبار های مواد اولیه و محصولات آن قرار گرفت.

در طی این بازدید، ممدوح مدیر کارخانه های شرکت تولیدی گاز لوله و شرکت دوجداره قدر ضمن ارائه توضیحاتی در مورد فرصت ها و چالش های پیش روی گروه تولیدی گاز لوله، گزارشی از میزان و چگونگی تولیدات شرکت تولیدی گاز لوله و شرکت دوجداره قدر ارائه داد.

حسن محمدی مدیر روابط عمومی شستا، در روند این بازدید همراه با شورای ارتباطات شستا به پتانسیل شکل گرفته در بدنه روابط عمومی شستا ،بر لزوم هماهنگی بیشتر و تقویت فضای همدلانه بمنظور اطلاع رسانی سریع و دقیق تر در مورد فعالیت های آتی تاکید کرد.

وی در ادامه گفت : تمام مجموعه شستا یک خانواده هستند و اعتقاد داریم که ارتقاء سطح ارتباطی و هم افزایی میان شرکت های تابعه شستا می تواند به همدلی بیشتر منجر شود و این امکان میسر است تا نقاط مشترک بین شرکت های تابعه را برای هم افزایی گروه بکار گیریم.

گفتنی است در این بازدید حسن محمدی مدیر روابط عمومی شستا ،وحید موسوی مدیرروابط عمومی تاپیکو،امین قلعه ای مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی ، حمیدرضا طهماسبی پور مدیر روابط عمومی سیمان تامین و کاوه یگانه مدیر روابط عمومی هلدینگ سلولزی نیز حضور داشتند که در ادامه از سایر کارخانه های شرکت های تابعه شستا در شهرک صنعتی کاوه شهرستان ساوه همچون کارخانه های سیمان ساوه، صنایع کاغذسازی کاوه، دارویی رهاورد تامین و دوده صنعتی پارس نیز بازدید کردند و همزمان با آن سومین نشست دوره ای شورای ارتباطات شستا با حضور خبرنگاران رسانه های جمعی در ساوه برگزار شد.

در این نشست محمدی با اشاره به اهداف بازدید در ادامه بیان کرد:در مجموعه شرکت های تابعه شستا رفتار های جزیره ای نباید دیده شود ، چرا که همه در یک خانواده فعالیت دارند و بر همین اساس در تلاشیم تا از طریق تعامل با رسانه ها و نشست با خبرنگاران محلی،روند اطلاع رسانی را در شرکت های تابعه منسجم و هماهنگ کنیم.

و در ادامه افزود: با توجه به پراکندگی جغرافیایی شرکت های تابعه شستا تصویرنادرستی از شستا در اذهان عمومی به وجود آمده بود که با همراهی روابط عمومی شرکت ها آن را تسهیل خواهیم کرد.

مدیر روابط عمومی شستا در انتهای این نشست بورسی شدن شستا را گامی مهم در راستای تحقق شفافیت دانست که زمینه ساز رقابتی شدن و توسعه می شود.

 

کلمات کلیدی:
تماس با ما (021) 88037820