0     سبد خرید
FA | EN

بمناسبت فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر دومین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی در بهمن 1394 در دو گروه بانوان و آقایان با حضور حداکثری مجموعه هلدینگ PIIC در شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل PIIC، مهندس فدائی دولت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی ضمن ابراز خرسندی از برپایی مراسم های فرهنگی و ورزشی در روز فینال مسابقات با حضوری موثر بیان داشت، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی در میان همکاران می تواند روحیه همکاری و صمیمت را در ستاد و مجموعه هلدینگ افزایش دهد و باعث رشد فکری و سلامت منابع انسانی گردد.

بر اساس این گزارش، در این مسابقات در رشته های ورزشی فوتسال، تنیس روی میز، شطرنج ویژه کارکنان ستادی  و شرکتهای تابعه در فضایی کاملا دوستانه و رقابتی در ایام دهه فجر (12 لغایت 22 بهمن) برگزار شد. 

شایان ذکر است، در رشته فوتسال؛ مجموعا 8 تیم در رشته های ورزشی انفرادی و تیمی حضور پیدا کردند. و دو تیم دوده صنعتی پارس و گازلوله به مرحله فینال راه پیدا کردند. و در روز 21 بهمن 94 با بازی هر دو تیم، شرکت دوده صنعتی پارس  تیم اول و گازلوله تیم دوم شد.

در ادامه در رشته های زیر به ترتیب، همکاران به نفرات برتر دست یافتند. رشته پینگ پنگ آقایان، بیان و ملکی، رشته پینگ پنگ بانوان؛ قشقائیان و جهانبخش و در رشته شطرنج؛ آقایان گلپایگانی و سعادت یوسفی به رتبه اول و دوم دست یافتند.

در پایان مسابقات جوایزی به تیم های برتر اهدا شد.

 

 

 

تماس با ما (021) 88037820