0     سبد خرید
FA | EN

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل PIIC  به نقل از واحد آموزش و پژوهش، شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی با حجم بالایی از سرمایه، همراه با شرکتهای کربن ایران، گازلوله، دوده صنعتی پارس، تکین کو و شرکت صنایع لاستیکی سهند از مجموعه خود در بازار بورس فعال است. از این رو، با بررسی های بعمل آمده و نیازسنجی در هلدینگ و زیرمجموعه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی جامع تحلیل تکنیکال نموده است.

بر اساس این گزارش، برگزاری این دوره های آموزشی توسط واحد آموزش و پژوهش PIIC در دوره ی «جامع تحلیل تکنیکال» به مدت 13 هفته توسط یکی از مجرب ترین مدرسان این حوزه (بهزاد صمدی) در محل شرکت در هفته یک روز با حضور اکثریتی همکاران بخش سهام و مالی عضو گروه در حال برگزاری است و تا اردیبهشت 95 ادامه دارد.

گفتنی است، علم تکنیکال بر پایه ی بررسی حرکات قیمت سهم در گذشته، نوسانات  قیمت هر سهم را در آینده پیش بینی می کند. پیش بینی های تحلیل تکنیکال مانند پیش بینی های هواشناسی منجر به نتایج قطعی نمی گردد، بلکه قادر است پیش بینی احتمالی نوسانات قیمت هر سهم را توسط سرمایه گذاران را در آینده سهم بهبود بخشد.

شایان ذکر است، تحلیل تکنیکال برای سهام، کالا، قراردادهای آتی، شاخص ها و یا هر محصولی که قیمت آن تحت تاثیر فشارهای عرضه و تقاضا قرار داد، ابزاری در دست تحلیل گران بخش سهام وبورس سازمان ها  است.

تماس با ما (021) 88037820