0     سبد خرید
FA | EN

برگزاری جلسه آموزشی با موضوع شناخت، پیشگیری و درمان دیابت در شرکت های گازلوله و قدر به مناسبت شعار امسال سازمان بهداشت جهانی وهفته سلامت

به گزارش واحد آموزش وبهداشت کارخانه های گازلوله و دوجداره قدر: سال‌هاست که سازمان بهداشت جهانی هفتم آوریل (19 فروردین) را روز جهانی بهداشت اعلام کرده است و هر سال شعاری را برای بهداشت فردی و عمومی اعلام می کند. طبق این رسم شعار امسال سازمان بهداشت جهانی وهفته سلامت ایران  غلبه بر دیابت استمراد سلیمانی با اشاره به شعار سال سازمان بهداشت جهانی وهفته سلامت گفت: از آنجائی که آموزش و اطلاع رسانی از ارکان اساسی پیشگیری، کنترل و درمان دیابت می باشد؛ واحد آموزش وبهداشت شرکت های گازلوله و دوجداره قدر دوره آموزشی شناخت و پیشگیری دیابت را برگزار نموده است.
مسئول واحد آموزش وبهداشت کارخانه های گازلوله ودوجداره قدر افزود: در این جلسه آموزشی 54 نفر از کارکنان کارخانه های گازلوله و دوجداره قدر حضور داشتندکه علاوه بر آموزش چهره به چهره بروشورهایی با همین موضوع نیز دردسترس آنها قرار گرفت. وی ابراز امیدواری نمود برگزاری دوره های آموزشی در حوزه سلامت کارکنان ضمن افزایش اطلاعات و آگاهی آنان منجر به ایجاد مصونیت ایشان در مقابل بیماری های خاص گردد.

کلمات کلیدی:
تماس با ما (021) 88037820